Rozstrzygnięcie konkursu "Ekozwierzęta"

Zainteresowanie przyrodą, roślinami, zwierzętami i ekologią wśród dzieci przedszkolnych jest duże. Nic dziwnego zatem, że do naszego Rodzinnego konkursu plastyczno-techniczno-ekologicznego pt. "Ekozwierzęta" zgłoszono aż 13 prac. Prace powstały w zespołach rodzinnych, w których oprócz dzieci przedszkolnych było wiele mam, ale do zabawy włączyli się też tatusiowie, ciocia i rodzeństwo. Można było przedstawić zwierzęta z całego świata, ważne było jednak, by zostały one zrobione z surowców wtórnych i w oryginalny, i estetyczny sposób przypominały wybrane okazy. Ta wspólna, rodzinna zabawa nie tylko okazała się pożyteczna ekologicznie, ale przyniosła wspaniałe rezultaty – powstały niezwykłe, pełne uroku zabawki, którymi dzieci będą mogły się teraz bawić rozwijając swą wyobraźnię. Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Kuba Z. z mamą (praca nr 1),
I miejsce: Staś z mamą (praca nr 9),
II miejsce: Kuba Z. z mamą (praca nr 2),
II miejsce: Nikola z ciocią Moniką (praca nr 7),
III miejsce: Igor z bratem Konradem (praca nr 4),
III miejsce: Kuba Z. z siostrami Mają i Alą oraz mamą (praca nr 3),

Wyróżnienie otrzymali:

- Sebastian z mamą (praca nr 5),
- Przemek z siostrą Olą i mamą (praca nr 6),
- Adrian I. i Dominik z mamą i tatą (prace nr 8, 10 i 11),
- Rafał z mamą (praca nr 12),
- Krystian z tatą (praca nr 13).

Wszyscy laureaci otrzymają dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do dalszych rodzinnych zabaw i udziału w konkursach!