Sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Przed nami lato i zakończenie roku szkolnego.

Zakończył się uroczyście rok szkolny. Dziesięć miesięcy minęło nie wiadomo kiedy. Czas nauki, zabawy, odpoczynku, koleżeństwa i przyjaźni, poznawania siebie, rozwijania swoich umiejętności, wiedzy i zainteresowań, wspólnych działań, odnoszenia sukcesów... Dzieci urosły, rozwinęły się i z radością, i nadziejami patrzą w przyszłość.

Czytaj więcej...

Wiosna w oddziałach przedszkolnych.

Po Dniu Babci i Dziadka wszyscy zaczęli wyglądać wiosny. W oddziałach przedszkolnych nie omieszkano jej powitać Wiosennym pochodem i sadzeniem kwiatów.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu przyrodniczo-plastyczno-technicznego pt. „W krainie dinozaurów”.

Z okazji Dnia Ziemi odbyła się kolejna edycja Konkursu przyrodniczo-plastyczno-technicznego pt. „W krainie dinozaurów”. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże.

Czytaj więcej...

Nasi laureaci konkursów recytatorskich.

Nadeszła wiosna, a wraz z nią konkursy recytatorskie. Nasze dzieci wzięły udział w Konkursie wierszyka w j. angielskim oraz Wiosennym konkursie wierszyka logopedycznego. Laureatami pierwszego z nich zostali Dawid i Staś (nagrody równorzędne).

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu plastycznego dla gr. 0a pt. „Sporty zimowe”.

Dzieci uwielbiają zimę. Choć coraz mniej opadów śniegu w naszym mieście, nie poddają się i wraz ze swoimi bliskimi wyruszają tam, gdzie czasem śniegu jest więcej. Chętnie uczą się też o sportach zimowych, a niektórzy z nich sami nawet próbują je uprawiać.

Czytaj więcej...

Przedszkolni laureaci szkolnego Konkursu plastycznego „Czy to Tuwim, czy też Brzechwa Jan”.

Miło nam przedstawić naszych przedszkolnych laureatów szkolnego konkursu plastycznego „Czy to Tuwim, czy też Brzechwa Jan. Oto oni: Marcel, Daria, Dawid, Oleksandra (2 prace), Dagmara i Nikola.

Czytaj więcej...

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia