Zakończenie roku szkolnego

Nadszedł dzień zakończenia roku szkolnego. Nie wiadomo kiedy. Przecież dopiero co rozpoczynaliśmy go, a jednak. Odświętnie ubrane dzieci w radosnych nastrojach wzięły udział w uroczystości z tej okazji. Wystąpiły przed swoimi bliskimi i kadrą szkoły śpiewając, recytując wiersze i tańcząc. Urosły, nabrały pewności siebie, wiedzy o świecie i licznych umiejętności. Członkowie rodzin na zmianę oklaskiwali występ i uwieczniali go na wielu nośnikach. Pani Dyrektor serdecznie pożegnała zerówkowiczów życząc im wspaniałych wakacji i wspaniałego rozpoczęcia nauki już w I klasie. Po występie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody, a ich krewni wyróżnienia za swój nieoceniony wkład w oferowane dzieciom w tym roku szkolnym zajęcia.

Było uroczyście, serdecznie, ciepło i radośnie. Kochani bliscy wzięli również udział w akcji charytatywnej zamieniając zakończenioworoczne kwiaty we wpłaty na konto PAH na rzecz pomocy ofiarom niedawnego trzęsienia ziemi w Nepalu. Dziękujemy za mądrość i szlachetność, ale też i za cały rok szkolny spędzony wspólnie na działaniach rozwijających i wzbogacających dzieci. Wspaniałych wakacji, dobrego i bezpiecznego wypoczynku, i udanego startu w nowym roku szkolnym! Wszystkiego najlepszego! Powodzenia!