Zima w oddziałach przedszkolnych.

Schyłek jesieni i zima w oddziałach przedszkolnych także zapowiadają się interesująco, jeśli chodzi o wyjścia, akcje i imprezy. Zaczęło się od mikołajek, w ramach prezentu gr. 0a wybrała się do kina na film pt. „Grinch”, a gr. 0b na wrocławski Rynek, na warsztaty do „Słodkie Czary Mary”. Odbyła się szkolna sesja fotograficzna, Spotkanie opłatkowe / Wigilia klasowa.

Dzieci wzięły też udział w szkolnym Bożonarodzeniowym Kiermaszu Świątecznym, w akcji charytatywnej „Góra grosza” i proekologicznej „Karp z lodu”, i szykują prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci odpowiednio do grupy eksperymentowały z wodą i lodem, odwiedziły wrocławską przychodnię weterynaryjną „Evita”, będą obserwować ptaki zimą , ale wszystkie wyglądają śniegu i mrozu, prac i zabaw zimowych. Przed nami walentynki i bal karnawałowy, a Pani Joanna – od muzyki i rytmiki, obiecała nam odwiedziny kolejnych muzycznych gości. A to pewnie tylko część atrakcji. Warto się ciepło ubierać, być zdrowym i... przychodzić na nasze zajęcia. Życzymy wszystkim spokojnych, radosnych, szczęśliwych świąt wśród bliskich, kochających osób i wspaniałego, udanego, spełniającego marzenia nowego - 2019 roku! Wszystkiego najlepszego!