Przed nami lato i zakończenie roku szkolnego.

Zakończył się uroczyście rok szkolny. Dziesięć miesięcy minęło nie wiadomo kiedy. Czas nauki, zabawy, odpoczynku, koleżeństwa i przyjaźni, poznawania siebie, rozwijania swoich umiejętności, wiedzy i zainteresowań, wspólnych działań, odnoszenia sukcesów... Dzieci urosły, rozwinęły się i z radością, i nadziejami patrzą w przyszłość.

Większość z nich została już absolwentami naszych zerówek i w przyszłym roku szkolnym podejmie naukę w klasach pierwszych. Jakże są tej nauki ciekawi! Choć z drugiej strony żal im opuszczać swój oddział przedszkolny i zazdroszczą przyszłorocznym naszym przedszkolakom. Pozostają wspomnienia, możliwość odwiedzin i wspólne działania w przyszłości. A teraz... dwa wakacyjne miesiące, które można jeszcze spędzić na przedszkolnych zajęciach integrujących dzieci przedszkolne z naszej szkoły i SP 84 we Wrocławiu. W szkole działa też półkolonia. Dzieci nauczyły się jak bezpiecznie spędzać wakacje tak w placówce jak i poza nią. A skoro wiele z nich wybiera się także z bliskimi na wakacje nad morze, w góry, w lasy, na wieś, do innych miast, innych państw, zamierza odpoczywać, zwiedzać, bawić się, korzystać z licznych atrakcji, wiadomości te będą im pomocne. Dziękujemy zatem wszystkim tegorocznym zerówkowiczom i ich bliskim za wspólnie spędzony, dobry czas, także za każdy dobry gest i słowo, za wspólną pracę. Trzymamy kciuki za dobrą przyszłość. Nadeszło wyczekiwane lato, nadejdzie wkrótce i kolejna jesień. Powodzenia!